Eplényi csoportos sí & snowboard oktatás

Csoportos sí és snowboard oktatási napok heti több alkalommal Eplényben.
Menetrend:
  • 7.30 – indulás a sísuliból
  • 9.30 – 14.00  Síoktatás szendvics szünettel
  • 14.15.- haza indulás
  • 15.30 – érkezés a sísuliba

Időpontok:

Az időpontokat a FreeRide Club Family facebook csoportban tesszük közzé heti rendszerességgel.
Áraink:
I. kategória: 20.000 Ft / fő, amely tartalmazza:  1 napos síbérlet, sífelszerelés bérlés a Freeride Clubnál, 1 napos síoktatás kis csoportban, utazás
II. katagória: 15.000 Ft, ameyl tartalmazza:  1 napos síbérlet, 1 napos síoktatás kis csoportban
  • Sífelszerelés bérlés extra díja: 4.500 Ft / cipő+ léc + baki
  • Utazás extra díja: .2.500 Ft / fő
Felnőttek esetén a díj változik a síbérlet díjának különbözetével!
Tematka: Az oktatást hasonlóan szeretnénk megvalósítani, mint egy külföldi sítáborban, 2 x 2 órában szendvics szünettel. A csoportok tudását tekintve megfelelő jelentkező szám esetén próbálunk több tudásszintet kialakítani, akár első havasoknak, akár felnőtteknek, és akár családoknak is. Ha van rá igény,akkor síelhetsz saját oktatóddal is, csak jelezd nekünk kivel szeretnél csúszni és mi leszervezzük!
Jelentkezni lehet: kori@freerideclub.hu  email címen a kategória, név és tudásszint  és dátum megadásával!