FreeRide Club

FreeRide Club röviden: - Budapest leghosszabb műanyagpályás síiskolája - Síszaküzlet, kölcsönző és szervíz - Kaland utazási iroda - Versenyiskola
FreeRide Club
Velencei-tó kerülés, Normafa támadás és még sok izgalmas uticél minden napra!🚴🏼‍♀️😉
FreeRide Club
Ezt nézzétek micsoda munkálatok folynak kedvenc hotelünkben Turrach-on!😲👏🏼👏🏼
Kitzbühel-i Sítúrák!⛷🏔
👉🏼Kitzbühel-be a következő szezonban kilenc alkalommal szervezünk sítúrát, ebből pedig egy Szilveszteri tábor.

🏔Európa egyik legkiválóbb síterepe, ahol mindenki megtalálja számításait. Kiváló freeride terepek, 180 km sípálya és persze a legendás Streif várja az ide érkezőket!

🏨Szállásunk a Berghotel Holzer, ahol a gourmet ételekhez finom borok, a tágas szobák mellett pedig még wellness részleg is található.

🔥Sítúrák ide: http://bit.ly/2upyjpH
Élménybeszámoló a pünkösdi bringatáborunkról!🚴🏼‍♀️👏🏼
Passau-Melk 🚴‍♂️ 2. nap 73km ✔️

👀 Schögener Blick