FreeRide Club

FreeRide Club röviden: - Budapest leghosszabb műanyagpályás síiskolája - Síszaküzlet, kölcsönző és szervíz - Kaland utazási iroda - Versenyiskola
Fényképek FreeRide Club bejegyzéséből
Alpendorf (Salzburg, Ausztria)
Alpendorf-i sítábor februárban!⛷🌨☀️

👉🏼Rengeteg hóesés után több napnyi napsütés érkezett. A kicsik a nagypályákon, a nagyok pedig a Hermann Maier túrán találták magukat a hét végére.

Nagyon sok hóval, freeride-al, titkos utak felfedezésével, versennyel és kalandozással telt a hét!😜🔥🤙🏼
Kiadó apartman Murauban!🏔⛷

🗓2019.03.09. - 16.
🔹Foglalás: Kocsis Bence - +36 30 418 4321

Az egyik apartman 2, a másik 3 fős, de egymás mellett vannak és van köztük belső ajtó, tehát közösen is használhatóak. Mindkettő egy-egy nagy légtér, nagy fürdőszoba. Mindkettőben külön-külön, teljesen felszerelt konyha van.

Első emeletiek (lift van), mindkettő nagy erkéllyel rendelkezik és a napos oldalra, közvetlenül a nagy parkolóra és a sípályákra néz.

🔸Ára: 2 fős apartman: 70 EUR/apartman/nap = 490 EUR/hét (7 éjszaka),

3 fős apartman: 90 EUR/apartman/nap = 630 EUR/hét (7 éjszaka).
Hotel Kornock
Farsangi mulatságok Turracher Höhe-n🦹🏼‍♀️😜
FreeRide Club
Ma egy picit szeles napunk volt!🙄⛷🤙🏼
FreeRide Club
Amikor a gravitáció másképp hat!🙄⛷👏🏼
Skiislife
@joonakangas defies physics🔥
Új Kitzbühel sítábor időpont!⛷🏔

🔥🔥10 éves korig most ingyenesen!😱

🗓2019.03.27 - 31.
🔹Foglalás & Infók: http://bit.ly/2D2QUu4

👉🏼Kilépő tábor a legendás Kitzbühelben, most 10 éves korig ingyenesen! A világ legmodernebb sífelvonói találhatóak itt mesés sípályákkal, kiváló szolgáltatásokkal (időmérő pálya, crosspálya, gyerekparkok, freestyle park stb.). Kitzbühel egyik további nagy előnye a gyerekek és a kezdők örömére, hogy egy tucat tanulóliftet, és velük együtt természetesen a pályákat is ingyenesen lehet használni!

(A gyerekkedvezmény csak minimum két felnőtt jelentkezése után vehető igénybe!)